| Портал Европа | Община Ловеч | Област Ловеч | Ловеч днес |
"); ?>
Сигнали за корупция
Навигация
Предстоящо
Въвежда се временна организация на движението по бул. „Мизия”
В събота ви каним на пикник край езерото в парк Стратеш
Новата книга на Николай Петев ще бъде представена в Ловеч
Община Ловеч с богата културна програма за празника на града
Утре Радио "Volunteer Rock" представя Звезди от “АХАТ”
Последни БГ Фирми
Пожарна безопасност и защита на населението
Клуб на дейците на културата Ловеч
.ЛОВЧАНСКО ЧИТАЛИЩЕ”НАУКА” гр.ЛОВЕЧ
Държавен архив – Ловеч
Художествена галерия – Ловеч
Теми във Форума
Последни теми
Квартири
Какво слушате в момента......
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ...
Оправете сайта!!!
Вицове и весели истории
Горещи теми
Какво слушате в момента...... [3799]
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ... [3757]
Кризата в Левски! [1310]
“Община реформатор” ли е Община Ловеч? [1007]
Партийно строителство [739]
XML RSS Feed
Новини
Предстоящи събития
Търсене в old.lovechtoday.eu
Реклама
Преглед на темата
Ловеч днес :: Форум :: Граждани на Ловеч и политика :: Партийно строителство | Ловеч днес | Граждани на Ловеч и политика
страница 2 от 37 < 1 2 3 4 5 > >>
Автор RE: Партийно строителство
iannis
Потребител

Изказвания: 1460
Местоживеене: България
Публикувано на 01.11.2009 09:45
Леле ужас!Това ако е държава!Кои идиот гласува за такива корумпирани хора!
Л-1914
debelaka
Потребител

Изказвания: 4380
Публикувано на 01.11.2009 10:27
Ако г-н Пираня не бе ангажиран в този момент с ловните си подвизи или с нарушаване на Закона за Движение по Пътищата щеше страшно да ти се обиди на думите за корупцията.

за малко и корумпиран да го изкарате

Виж как само се грижи за репутацията на г-н Кмета! А тук имаме цял депутат, макар и незаклет.

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 01.11.2009 10:28
MrBean
Потребител

Изказвания: 4161
Публикувано на 02.11.2009 08:40
Чл.10.
(1) Приемането за член на ГЕРБ се извършва
с решение на Изпълнителната комисия
въз основа на подадено от кандидата писмено заявление
по образец до Общинския Ръководител
по постоянен или настоящ адрес.
Към заявлението кандидатът прилага декларация
за съответствие с изискванията по чл.9 от настоящия Устав.
На заседание на Областното събрание
общинският ръководител представя кандидатурите за членство,
по които Областното събрание трябва да излезе със становище.
Заявлението, придружено от становището,
се изпраща на Изпълнителната комисия.

това са изискванията по устав са приемане на нови членове в
ПП "ГЕРБ"

в Ловеч нама общинска структура на ПП"ГЕРБ"

-
Никой не може да се върне назад и да даде ново начало,
но всички можем, започвайки от днес, да си осигурим различен край. Мария Робинсън
MrBean
Потребител

Изказвания: 4161
Публикувано на 02.11.2009 12:50
Добре дошли в Мутриландия
"Тъмни костюми, много късо подстригани мъже с вратове на бикове. Трима стоят край металната рулетка. Естествено с пури в края на устните. Зад тях като надути балони въоръжени яки мъжаги следят кой влиза и кой излиза, готови във всеки един момент да реагират. Добре дошли в царството на мутрите. В тази богата фауна намираме всичко. Мафиотски босове, бизнесмени, съмнителни посредници. Тук всеки иска да демонстрира и да блесне. Луксозни коли, красиви момичета и разбира се, една чета от бодигардове - колкото повече бодигардове – толкова по-високо в обществото".
ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ

Така започва репортаж, публикуван във френското списание “Л`експансион”. По-нататък текстът продължава: Сводничество, контрабанда с цигари, фалшиви пари - тук бяха създавани истински престъпни империи. В същото време бившите апаратчици преодоляха падането на стената, много често бивши служители на спецслужбите се възползваха от приватизацията и изкупиха на безценица или чрез рекет държавни предприятия. Така цели сектори от икономиката са в техни ръце. Днес „тези предприемачи“ контролират всичко – притежават банки, застрахователни компании, фирми за недвижими имоти, авиокомпании”.

Дори да не види заглавието, а то е “Мрачни афери в България”, всеки българин би познал в това описание своята родина. И би се съгласил, че написаното е вярно.

Ние, българите много по-добре от всеки френски кореспондент знаем как стоят нещата в България. А и сме го изпитвали и изпитваме всеки ден на гърба си. Така е, една шепа хора, излюпили се от люпилнята на комунистическата партия, контролират всичко, дирижират живота в държавицата, играят си със съдбите на хората.

Знаем и причините, макар че пратеникът на “Л`експансион” за кратко време също е разбрал за какво става дума: “за да влезеш на пазара в България, винаги стигаш до някой господин 5%, който в повечето случаи е политическа фигура, като често тарифата скача и до 10%”…няма политическа фигура, която да е била осъдена за корупция в тази страна. Дори да имат безспорни доказателства, българските полицаи трябва да изпълняват абсурдни процедури преди задържането, които имат за цел да ги неутрализират.”

Последният пасаж от репортажа е окончателната диагноза, но и предписанието на лекарство: всичко опира да политиката, до политиците. Няма и не може да има излизане от омагьосания кръг на мутрите, ако няма наказание за създателите на тези, както пише френското списание “престъпни империи”. Ако не започнат да влизат политици в затвора.

В четвъртък главният прокурор Борис Велчев каза, че всички гледат в прокуратурата и че тя била като пожарна команда, от която се очаква да реагира при всички скандали.

Да, г-н Велчев, така е. Очаква се прокуратурата да реагира. Но също така се чака и от съда да реагира. И най-вече се очаква от новата политическа власт в страната да направи така, щото създателите на Мутриландия да започнат да влизат в затвора.

Няма място за повече залъгалки, чистенето трябва да започне веднага. Всичко, както обича да казва и новият вицепремиер Симеон Дянков, е въпрос на политическа воля: или искаш или не искаш.

Друго няма

-
Никой не може да се върне назад и да даде ново начало,
но всички можем, започвайки от днес, да си осигурим различен край. Мария Робинсън
Редактирано от MrBean на 02.11.2009 12:51
debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 11:52
Най-активния Ловешки съветник Руси Манов е освободен от от областното ръководство на ПП ГЕРБ. На негово място е издигнат арендаторът от ц. Владиня - Васил Петров. Причината за рокадата не се оповестява от пресцентъра на управляващата партия. Сред членовете се шушука, че Манов изразява неколкократно различно мнение от това на депутата д-р Анатоли Йирданов, което били недопустимо.

ГЕРБ Ловеч

smileysmileysmiley Моите уважения към д-р Йорданов, но тук, меко казано, малко е попресолил супата.

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?
heros
Потребител

Изказвания: 1098
Публикувано на 05.11.2009 12:20
Май не малко я е попресолил smiley Вместо да маха активните лица от партията си да вземе да намери време да си отвори приемна!
bobi1225
Потребител

Изказвания: 3340
Публикувано на 05.11.2009 12:27
heros писа:
Май не малко я е попресолил smiley Вместо да маха активните лица от партията си да вземе да намери време да си отвори приемна!

Човека , "кове" светлото бъдеще , а ти го занимаваш с такива незначителни неща , като отваряне на приемна. Сигурно си мисли , че щом са спечелени изборите в Ловеч, всички хора са щастливи , весели и доволни и нямат нужда от това.

Може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.

Добре дошъл в моя свят,а сега напусни ако обичаш.
Редактирано от bobi1225 на 05.11.2009 12:27
debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:30
Да не би да намекваш, че с тази рокада направо се е .... на метеното/в супата? Този Васил Петров може пък да пее хубаво, не съм го чувал, ама името звучи някак много музикално. Иначе това че е от с.Владиня не ми вдъхва доверие, ама никак. Подочул съм това-онова за един Васил там, не съм сигурен дали е арендатор /защото никой не е получил аренда от него в селото, та затова/, наскоро от енергото го хванали, че от години ползва безплатна ел енергия, нещо малко /или беше много/ побойник го е давал там през пролетта, яки мелета е спретнал. Ама чак пък той да е...

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 05.11.2009 12:33
heros
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:34
Не едва ли е тоя Васил. Доктора не би взел такъв Васил да кове заедно с него светлото бъдеще с герб на челото smiley
bobi1225
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:39
Дали,... май, май, аааа.smiley И аз съм чувала за тоя Васил , ама не , не вярвам , че за същия става на въпрос. Той ли ще да е , не е ли? Ще видим.

Може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.

debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:43
Да, сигурно не е той. За този г-н Петров се носи слух, че е служил с доктора заедно /нещо като калявали са дружбата на фронта, в боеви условия/, сигурно ранен от битка го е носил на гръб някоя неделя вечер криейки го от дежурните, и сега докс му се отблагодарява. А онзи Васил с неговите владински подвизи не би се жертвал за паднал другар в беда.

А как трябва да бъде?
heros
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:50
Тук в региона всеки е служил с някой. Казармата играе съществена роля при определяне на местната и национална политика. Ето и мъжа на депутат Шайлекова и той е служил с бате Бойко и жена му сега лекува с Доктора в Парламента. При това Шайлекова е в комисията по труд и социална политика, заедно с депутат Йорданов и Гумнеров. Определено от социални грижи има нужди региона...
Редактирано от heros на 05.11.2009 12:51
debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:57
Да, определено от труд няма нужда, социалните грижи са най-важни. Звъннах на приятели, които познават хората в село Владиня и знаеш ли какво ми казаха? Че този г-н Петров и онзи Васил побойника са едно и също лице. Да не повярваш колко малък бил светът!

А как трябва да бъде?
bobi1225
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 12:59
А тез, които не сме били в казарма и не ни се е отдала, такава възможност за създаване на крепко и доживотно приятелство , какво правим? И аз искам да лекувам в парламента и в Китай да ида. smiley Кой трябва да нося на гръб?

п.п. Не , не е този г-н Петров, някой друг ще е! Иначе , па много нахално излиза , ако е същия.

Редактирано от bobi1225 на 05.11.2009 13:05
debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 13:03
Я пробвай мене да поносиш. smileysmileysmiley

А как трябва да бъде?
bobi1225
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 13:08
Ще те нося , ама ти в Китай ще ме заведеш ли?smiley

п.п. Мистъра, пак ще ни се накара , че сме оцвъкали и тая тема.

debelaka
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 13:14
bobi1225 писа:
Ще те нося , ама ти в Китай ще ме заведеш ли?smiley
п.п. Мистъра, пак ще ни се накара , че сме оцвъкали и тая тема.

Той е по риболовни въпроси, не се притеснявай.
Няма да те заведа в Китай. Пробвай с някой от областното ръководство на ГЕРБ, например, с г-н Васил Петров, докато още не се е ориентирал кой кой е, да ти ходатайства за там. Дано не ти се налага да го носиш само, че може да се окаже по-тежък от мене, знам ли.
Ако питаш мене, стой си вкъщи, на топло, че какъвто грип е тръгнал...

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 05.11.2009 13:15
LINAA
Потребител

Изказвания: 142
Местоживеене: Австралия
Публикувано на 05.11.2009 13:21
Определено от социални грижи има нужди региона...
smileyДа наистина, преди време от форума разбрах, че "г-ца" депутатската "жена" съди Соц. подпомагане за детски. Питам това морално ли е? Какво да кажат семействата които прескачат границата с 1-2 лева. Heros, няма нищо случайно в този живот.
Тук в региона всеки е служил с някой. Казармата играе съществена роля при определяне на местната и национална политика. Ето и мъжа на депутат Шайлекова и той е служил с бате Бойко и жена му сега лекува с Доктора в Парламента.

Във връзка с новоизбраните депутати се се питам колко струва едно депутатско място нищо случайно няма. При направената справка от Сметната палата /в интернет/ за дарителите-физическите лица само на една партия / поставянето на избирателно място в листите за избиране на народни представители/ виждаме имената на трима души от Ловеч, а те са: Кирил Владимиров Гумнеров – 5 000 лева, неговата майка Радинка Маринова Бочева – 5 000 лева и студента-общ. съветник от партия Атака - Ясен Юриев Стоянов също с 5 000 лева. В същата справка виждаме и други интересни имена на г-н Мартин Желязков Дяков и г-н Никола Байчев Баев със собственици на небезизвестната строителна фирма от гр. Бургас „Евробилдинг Инженеринг”. Не без известна фирма. Все пак това е официалната справка за даренията, а н[b]еофициалната, [/b]просто не искам и да си помисля колко пари струва едно депутатско място. Хората си купуват депутатските места, играят своите задкулсни игри, а народа все още вярва в светлото бъдище.
bobi1225
Потребител

Публикувано на 05.11.2009 13:22
Ах, как се измъкваш. smiley
А ,само не ми пробутвай , тоз В.П.smiley, че от сега ми е натежал. Не ми трябва никой да ми ходатайства за никъде и нищо. Слагачите ги търси на друго място.smiley

Редактирано от bobi1225 на 05.11.2009 13:24
terminator
Потребител

Изказвания: 62
Публикувано на 05.11.2009 13:25
bobi1225 писа:
и в Китай да ида. Кой трябва да нося на гръб?
п.п. Не , не е този г-н Петров, някой друг ще е! Иначе , па много нахално излиза , ако е същия.

Пробвай с общинския съветник Петко Петков от ГЕРБ и той е в областното им ръководство и е пътник за Китай. Искаш ли му телефона?
страница 2 от 37 < 1 2 3 4 5 > >>
Прехвърли се към форум:
Вход
Потребител

Парола

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
R.I.P. Whitney Houston
Избор на MrBean
Избор на Редактора
Членска анкета
Намерихте ли информация, какво предвижда Бюджет 2012 за вашия квартал или населено място?

Да, намерих

Не, не можах да намеря

Не ме интересува

За какво е този Бюджет?

Трябва да влезете в профила си за да гласувате.
Последни обяви
Table 'lovechtoday3.fusion_announcements' doesn't exist

No announcement has been added yet.

Последни статии
Ще можем ли да полетим
Литературата на днешните тийнейджъри. Полезно явление или поредната мания
Кога ловчалии ще бъдат в центъра на вниманието на политическите партии?
Сега ли е времето за създаване на ГОС в Ловеч ?
Сърбия – по-различният свят. Държавата, която не чака наготово! 2
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
Facebook
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
\n\n"; if (iADMIN) { $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."flood_control WHERE flood_timestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."thread_notify WHERE notify_datestamp < '".(time()-1209600)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."vcode WHERE vcode_datestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."new_users WHERE user_datestamp < '".(time()-86400)."'"); } mysql_close(); ob_end_flush(); ?>