| Портал Европа | Община Ловеч | Област Ловеч | Ловеч днес |
"); ?>
Сигнали за корупция
Навигация
Предстоящо
Въвежда се временна организация на движението по бул. „Мизия”
В събота ви каним на пикник край езерото в парк Стратеш
Новата книга на Николай Петев ще бъде представена в Ловеч
Община Ловеч с богата културна програма за празника на града
Утре Радио "Volunteer Rock" представя Звезди от “АХАТ”
Последни БГ Фирми
Пожарна безопасност и защита на населението
Клуб на дейците на културата Ловеч
.ЛОВЧАНСКО ЧИТАЛИЩЕ”НАУКА” гр.ЛОВЕЧ
Държавен архив – Ловеч
Художествена галерия – Ловеч
Теми във Форума
Последни теми
Квартири
Какво слушате в момента......
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ...
Оправете сайта!!!
Вицове и весели истории
Горещи теми
Какво слушате в момента...... [3799]
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ... [3757]
Кризата в Левски! [1310]
“Община реформатор” ли е Община Ловеч? [1007]
Партийно строителство [739]
XML RSS Feed
Новини
Предстоящи събития
Търсене в old.lovechtoday.eu
Реклама
Преглед на темата
Ловеч днес :: Форум :: Общинската администрация :: “Община реформатор” ли е Община Ловеч? | Кмета, администрацията, институциите | Общинската администрация
страница 4 от 51 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Автор RE: “Община реформатор” ли е Община Ловеч?
debelaka
Потребител

Изказвания: 4380
Местоживеене: България
Публикувано на 29.10.2009 18:33
Даже и червен за малко да го изкараме, а той бил вече гербер.

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?
piranq
Потребител

Изказвания: 32
Публикувано на 29.10.2009 18:36
тук доста бъркаш
MrBean
Потребител

Изказвания: 4161
Публикувано на 29.10.2009 18:39
piranq ,
наредбите които ти не четеш -не ти е работа да ги четеш,
не се четат и служители на БД ОООС които минават край паркирали на тротоара автомобили в нарушение на наредба на ОбС

това е нарушение от полицай

когато ти направиш такива снимки и ги постнеш тук тогава ми казвай дали съм сляп или тъп , че критикувам само кмета,
а твоето твърдение

Ловеч една най-много спечелилите проекти общини. това ако не е работа, незнам кое може да е

нямам сили да коментирам от смях

piranq извесно ли ти е , че 80% от влезлите инвестиции в България са в София къде е според теб Ловеч с тези най-много спечелени проекти ?

-
Никой не може да се върне назад и да даде ново начало,
но всички можем, започвайки от днес, да си осигурим различен край. Мария Робинсън
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 18:43
ето даваш много добър пример за това, че нямаме полиция, а БД ОООС нали пък са незаконни, как да слагат скоби.

а това за проектите смей се колкото искаш, но много бъркаш
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 18:47
не сравнявай Ловеч със София. все едно да сравниш ремонт на трабанче и на бентли, май има разлика
Редактирано от piranq на 29.10.2009 18:47
debelaka
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 18:51
я ходи спри в София така, веднага ще те вдигнат с паяк и там глобата ти е 60лв и отделно акт.

Ти ги сравни, когато написа за глобите. smiley

Пираня, кой ти каза за най-многото проекти в община Ловеч? Де не се храниш от тях?

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 29.10.2009 18:55
MrBean
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 18:57
piranq ,
уважавам мнението на всеки във форума !
извинявай но за паркирали автомобили на тротоара не се слагат скоби а глоба по наредба на ОбС .
с това спирам да коментирам мнениеята ти тук
п.п. не може да твърдиш че най - много проекти в България са в Ловеч благодарение на кмета и после да ми казваш да не сравнявам София и Ловеч ..
София е в България за това я сравних с Ловеч

-
но всички можем, започвайки от днес, да си осигурим различен край. Мария Робинсън
Редактирано от MrBean на 29.10.2009 19:01
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 19:21
имам предвид не сравнявай парите, които са нужни на София и парите, които са нужни на Ловеч по отношение на твоите 80%, а и това колко се отпускат на общините зависи от правителство и МРРБ. и не съм казал, че Ловеч е с най-много проекти, а че е една от общините с най-много проекти.
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 19:24
debelaka писа:
я ходи спри в София така, веднага ще те вдигнат с паяк и там глобата ти е 60лв и отделно акт.

Пираня, кой ти каза за най-многото проекти в община Ловеч? Де не се храниш от тях?

добре де върви в Габрово, Варна, Бургас ако искаш никъде няма такава смешна глоба от 10лв. българина се плаши от големи глоби(повечето). а и смисъла на глобата не е да ти се вземат парите, а да се научиш повече да не правиш така
bobi1225
Потребител

Изказвания: 3340
Публикувано на 29.10.2009 19:26
MrBean писа:
bobi1225 писа
Да , съгласна съм с piranq, въдвори се някакъв ред. Друг е въпроса , законни ли са , не са ли , колко пари за слагане или махане на скобите се взимат.

боби 1225 ,
за какъв ред говориш ?
247 скоби за 6 месеца !
по скоба и половина на ден !
по нарушение и половина на ден !
с нарушение и половина на ден какъв ред е въдворен ?
заради нарушение и половина на ден ли е създадена БД ОООС ?
все пак издръжката на това звено е около 500 000 лева на година от джоба на гражданите на Ловешка община !
Един инспекторат на Община Ловеч би вършил много по-ефективна и законна работа по контрол на наредбите на ОбС Ловеч .
Колко собственици на домашни кучета са порверени например от служителите на БД ОООС за това дали е платен данъка в общината на домашния любимец - николко !
По колко ИУМПС са взели реални мерки служителите на БД ОООС -
николко !
Ако кмета е искал да въведе ред за спазване на наредбите на ОбС със законни средства в Ловеч решението е инспекторат !
БД ОООС не решава проблемите по контрола от Общината за спазване на наредбите , правилника за работа на БД ОООС, структурата на звеното не позволяват това въпреки желанието на служителите в звеното !

Моляте Мистър, а поне ме чети докрай и не изваждай думичка от контекста с която да ме въртиш на шиш. Като казвам , че все пак имаше ред след като се разбра , че се слагат скоби , поне го признай. И по нататък казвам , че е друг въпроса законни ли са ...и т.н. и т.н.smiley

Може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.

Добре дошъл в моя свят,а сега напусни ако обичаш.
debelaka
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 19:32
piranq писа:
debelaka писа:

добре де върви в Габрово, Варна, Бургас ако искаш никъде няма такава смешна глоба от 10лв. българина се плаши от големи глоби(повечето). а и смисъла на глобата не е да ти се вземат парите, а да се научиш повече да не правиш така

Няма нужда никъде да ходя. Наказанията за нарушителите на Закона за движение по пътищата са еднакви за шофьорите в цялата страна. В него не пише,че за Ловеч са едни, за Бургас други.

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 29.10.2009 19:34
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 19:41
акта да, но скобата или паяка си ги плащаш допълнително. дадох пример за да разберете колко повече ще ви натоварят в София, защото там са ми вдигали колата. а вие тук пискате че от 10 ставало на 25, на 100 трябва да стане не на 25 да видим тогава дали няма да има ред. а това че скоби не слагали по тротоарите питам къде са полицаите тогава да налагат глоби. и на мен не ми е приятно като се разхождам да слизам от тротоара за да заобиколя паркирана там кола. айде аз съм голям и се пазя ами малките деца
debelaka
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 19:49
Пираня, в цитираните от тебе градове си плащал услуги на търговска фирма-транспортиране със специализиран автомобил и паркинг. Търговската фирма е едно, общинско звено е съвсем различно нещо. Това звено няма право да осъществява търговска дейност. Говориш за глоба, а после ми даваш пример със София, където си платил транспортна услуга и паркинг. Първо се ориентирай за какво става въпрос, после спори с Мистър Бийн, че той такива цаци като тебе ги закача на едни специални куки, доставени от Янис, и в живарника.

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 29.10.2009 19:51
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:00
теб да не те е окачвал, аз за стръв ползвам червеи
bobi1225
Потребител

Изказвания: 3340
Публикувано на 29.10.2009 20:02
Оцвъкахте И тая тема.smiley

Може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.

Добре дошъл в моя свят,а сега напусни ако обичаш.
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:05
и не ме интересува на кого съм дал пари търговско дружество ли е или общинско звено. нарушил съм ще плащам каквото е определено, че трябва да се плати, било то глоба,транспортна услуга или паркинг. ако не искаш да плащаш или ти се струва много не караш кола или ми се обади да ти подаря колело
debelaka
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:10
Може би да, може би не, майсторите-рибари пазят своите тайни.

А как трябва да бъде?
piranq
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:10
със сигурност съм видял много повече от който и да е в тоя форум и съм бил в много страни и НИКОЙ не коментира размера на наложената му глоба при положение, че е нарушил. пак казвам глобата е не за да ти вземат парите, а да те научат на ред
MrBean
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:16
bobi1225
Оцвъкахте И тая тема

подкрепям боби1225 !
браво боби 1225 , ред трябва да има !

-
debelaka
Потребител

Публикувано на 29.10.2009 20:21
piranq писа:
и не ме интересува на кого съм дал пари търговско дружество ли е или общинско звено. нарушил съм ще плащам каквото е определено, че трябва да се плати, било то глоба,транспортна услуга или паркинг. ако не искаш да плащаш или ти се струва много не караш кола или ми се обади да ти подаря колело

Не е ли по-лесно както аз правя-не нарушавам ЗДП. За нарушителите, тези като тебе, и на затвор съм съгласен. Доживотен.

А как трябва да бъде?
страница 4 от 51 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Прехвърли се към форум:
Вход
Потребител

Парола

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
R.I.P. Whitney Houston
Избор на MrBean
Избор на Редактора
Членска анкета
Намерихте ли информация, какво предвижда Бюджет 2012 за вашия квартал или населено място?

Да, намерих

Не, не можах да намеря

Не ме интересува

За какво е този Бюджет?

Трябва да влезете в профила си за да гласувате.
Последни обяви
Table 'lovechtoday3.fusion_announcements' doesn't exist

No announcement has been added yet.

Последни статии
Ще можем ли да полетим
Литературата на днешните тийнейджъри. Полезно явление или поредната мания
Кога ловчалии ще бъдат в центъра на вниманието на политическите партии?
Сега ли е времето за създаване на ГОС в Ловеч ?
Сърбия – по-различният свят. Държавата, която не чака наготово! 2
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
Facebook
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
\n\n"; if (iADMIN) { $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."flood_control WHERE flood_timestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."thread_notify WHERE notify_datestamp < '".(time()-1209600)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."vcode WHERE vcode_datestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."new_users WHERE user_datestamp < '".(time()-86400)."'"); } mysql_close(); ob_end_flush(); ?>