| Портал Европа | Община Ловеч | Област Ловеч | Ловеч днес |
"); ?>
Сигнали за корупция
Навигация
Предстоящо
Въвежда се временна организация на движението по бул. „Мизия”
В събота ви каним на пикник край езерото в парк Стратеш
Новата книга на Николай Петев ще бъде представена в Ловеч
Община Ловеч с богата културна програма за празника на града
Утре Радио "Volunteer Rock" представя Звезди от “АХАТ”
Последни БГ Фирми
Пожарна безопасност и защита на населението
Клуб на дейците на културата Ловеч
.ЛОВЧАНСКО ЧИТАЛИЩЕ”НАУКА” гр.ЛОВЕЧ
Държавен архив – Ловеч
Художествена галерия – Ловеч
Теми във Форума
Последни теми
Квартири
Какво слушате в момента......
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ...
Оправете сайта!!!
Вицове и весели истории
Горещи теми
Какво слушате в момента...... [3799]
" Викайте и крещете "- облекчете душата си ... [3757]
Кризата в Левски! [1310]
“Община реформатор” ли е Община Ловеч? [1007]
Партийно строителство [739]
XML RSS Feed
Новини
Предстоящи събития
Търсене в old.lovechtoday.eu
Реклама
Преглед на темата
Ловеч днес :: Форум :: Всичко останало :: " Викайте и крещете "- облекчете душата си ... | Общ форум | Всичко останало
страница 186 от 188 << < 183 184 185 186 187 188 >
Автор RE: " Викайте и крещете "- облекчете душата си ...
iannis
Потребител

Изказвания: 1460
Местоживеене: България
Публикувано на 16.01.2012 08:39
A Миньорите от Марица изток какво са в очите на Боко?Вагонетка?За една седмица и там страшни лъжи се изговарят!От 1.6млн.лева загуби на ден,днес в сутришния блок вече станаха 3млн!И лъжата за по скъп ток!
това правителство надмина и Станишевото по лъжи и бездействие!

......
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
....
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
“българинът е най-голямото зло на България”
Л-1914
Sevt
Потребител

Изказвания: 94
Публикувано на 16.01.2012 10:56
Скъпи ми господа от ДСБ, според вашите мащаби вие колко големи сте? Или се мерите само в килограми? Нали сте най-умните и най-експертните? Докажете го, стига сте мрънкали! След по-малко от две години ви искам на власт! Имате гласа ми, обещан още днес!

Sevt
debelaka
Потребител

Изказвания: 4380
Публикувано на 16.01.2012 11:09
Драги Севт, жалко, че те гони параноята и виждаш в пишещите тук единствено симпатизанти на дадена партия или отбор.

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?
iannis
Потребител

Изказвания: 1460
Публикувано на 16.01.2012 15:53
Sevt писа:
Скъпи ми господа от ДСБ, според вашите мащаби вие колко големи сте? Или се мерите само в килограми? Нали сте най-умните и най-експертните? Докажете го, стига сте мрънкали! След по-малко от две години ви искам на власт! Имате гласа ми, обещан още днес!

И ти като Боко!заповядвашИскам ви на власт!Чакай,бързаш!На простия народ още поне 10години сопа в гърба има да търпи!

......
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
....
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
“българинът е най-голямото зло на България”
Редактирано от iannis на 16.01.2012 15:54
Л-1914
debelaka
Потребител

Публикувано на 16.01.2012 17:27
След гражданската война в Русия един селянин отива да кандидатства в комунистическата партия. Връща се от изпит пред комисия - не го приели. Съседите му го питат:
- Какво стана?
- Заставам пред комисията, а председателят ме пита - ти участвал ли си в белогвардейски банди? И аз казвам - да… И не ме приеха.
- А защо не каза "не"?
- Как да кажа "не", като сам атамана на бандата пита…

"Невъзможно е да се справите с проблема, ползвайки същия тип мислене, който ви е докарал този проблем."

А как трябва да бъде?
Sevt
Потребител

Публикувано на 16.01.2012 17:40
Виж, с тези приказки за простия народ до никъде няма да я добутате. Ще си останете като солни стълбове там, на кръстопътя, където др. Костов застана да чака преди пет години простия народ.
Искам да ти призная, че за мен няма нищо по-унизително от самоодолняването, защото съм част от същия този народ, както и ти , както и Б. Борисов. Това ваше поведение е самоубийствено и съвсем скоро други ще бъдат тези, които ще представляват дясното, не вие. За жалост. Защото много нерви и труд хвърлих навремето, за да има в Ловеч СДС. Ето това ми е основанието да ти държа категоричен тон. От лениви хленчещи дървени философи полза йок!

Sevt
Редактирано от Sevt на 16.01.2012 17:42
Sevt
Потребител

Публикувано на 16.01.2012 17:44
Debelaka, активисте, а'е недей!

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 16.01.2012 19:47
Бъркаш хронологията, приятел, debelaka е с доста повече стаж от всякакви активисти.

Виж, с тези приказки за простия народ до никъде няма да я добутате.

Някой обяви гражданите за лош материал, всекидневно се гаври с тях от всевъзможни медии, а я виж докъде стигна... smiley
Колкото до дясното, партиите не правят убежденията. Членството в определена партия не те прави автоматично десен, както и нечленуването в такава не ти пречи да си с десни убеждения.

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 16.01.2012 19:58
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 08:05
Debelaka, ако партиите с политиките си , особено и най-вече когато са управляващи, не убеждават хората, тогава не знам кой.
Какво може да търси един десен в лява партия и обратното? Келепира? Тези твои приказки не оправдават дереджето на ДСБ.
А ако ти се чувстваш засегнат, изгаврен от лакърдиите на ББ, значи не подхождаш с уважение към себе си.
Само с едно мога да се съглася: че нечленуването в партия няма връзка с убежденията на човека.

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 08:53
Севт, не съм тук в ролята на ничий адвокат, но, доколкото си спомням, ДСБ никога не е била управляваща партия.

Какво може да търси един десен в лява партия и обратното? Келепира?

Не съм имал впредвид ДСБ, човеко, а онова СДС, което ти си изграждал през деветдесетте години. Следващите след него царисти и сегашните управляващи. Да ти припомня ли, че по твое време симпатизанти и членове на СДС носеха фамилиите Горов, Гумнеров и т.н.

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 17.01.2012 08:55
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 13:46
Няма как да помниш, щом за теб всичко започва от ДСБ. Затова и пишеш неистини. По онова време - 89-90-91 Горов и Гумнеров бяха още кажи го деца, а много от по-късните седесари предпочитаха да се крият под юргана.
След 91-ва цялата БКП се окопити /вече посвети в играта цялата си паплач/ и се започна открито и нагло голямата подмяна.

Sevt
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 13:47
Delelaka, надявам се да разбираш- нищо лично.

Sevt
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 13:54
Не искам да се връщам толкова назад, защото спомените станаха тъжни. Нека само да спомена, че в по-късно време председателят на твоята партия изкара цял успешен мандат и че една голяма част от хората, с които управляваше тогава, днес са при него. Така че, наопаки на твоя буквализъм, ще кажа, че ДСБ е била управляваща партия. Нали точно този коз развява Костов- ние знаем и можем, защото сме минали през управлението.

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 14:25
За мен промяната в страната започва от жълтите павета пред Народното събрание през 1989, минава през окупационните стачки в софийските ВУЗ-ове и палатките под прозорците на Петър Младенов малко по-късно. В един от броевете на в-к Демокрация от онези дни ме имаше на снимка на първа страница с бъдещата ми съпруга. В личен план - с изключването от редиците на ДКМС през 1985 година. Толкова за децата и юрганите.
Цитираните известни хора ги свързвам с проявите им от началото-средата на деветдесетте и са пример за това кой какво е търсил в партиите.
ДСБ е образувана през 2004 година от хора с опит в управлението не само през периода 1997-2001, което се осъществи заедно с хора като Бисеров, Бакърджиев, Бонев, Цонев, Софиянски и др., донесли доста негативи, и които нямат нищо общо с цитираната партия, но и в по-ранните етапи на прехода...

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 17.01.2012 14:29
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 14:39
За втори път ми се хвалиш с подвизите си от онова време. Запомних ги още първия път. Казах ти- нищо лично.
Нали не спорим? Защото не съм изложил нищо по-различно и неточно от истината за онези години.
В момента редактирам книга за разпада на СССР. Мащабите на преобръщането са апокалиптични.

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 14:52
Не се хваля, Севт. Уточнявам, за да няма недоразумение кой е вял байряци и кой е пощил бълхите под юргана. smiley Може би и аз, заедно с теб, съм останал със спомените за 1990 година. И оттогава сме само "лениви хленчещи дървени философи."

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 17.01.2012 14:55
Sevt
Потребител

Публикувано на 17.01.2012 17:34
Не се нареждай до мен, синко. Разочароваш ме. Човек на твоята възраст може да започне нова кариера и да се устрои както иска.

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 18.01.2012 05:41
Sevt писа:
Не се нареждай до мен, синко. Разочароваш ме. Човек на твоята възраст може да започне нова кариера и да се устрои както иска.

http://www.youtube.com/watch?v=cYwtB44lt9w

А как трябва да бъде?
Sevt
Потребител

Публикувано на 18.01.2012 07:34
Е, хайде сега, пак се измъкваш по тъча. Алтернативата на бездействието не е разбойничеството, знаеш го не по-зле от мен. Има една поговорка: Накарай мързеливия да работи, че да те научи на акъл.
Само се моли децата ти да не възприемат твоята философия, а да станат биткаджиии.

Sevt
debelaka
Потребител

Публикувано на 18.01.2012 09:08
Севт, ако се разровиш в този форум, ще намериш поне десетина пъти написано от мен, че debelaka е просто едно форумно плямпало. Не съм опрял до теб да ми слагаш етикети. smiley

Я най-добре си гледай твоята паничка /семейство/ и недей да заничаш в чуждата.

А как трябва да бъде?

Редактирано от debelaka на 18.01.2012 09:09
страница 186 от 188 << < 183 184 185 186 187 188 >
Прехвърли се към форум:
Вход
Потребител

Парола

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
R.I.P. Whitney Houston
Избор на MrBean
Избор на Редактора
Членска анкета
Намерихте ли информация, какво предвижда Бюджет 2012 за вашия квартал или населено място?

Да, намерих

Не, не можах да намеря

Не ме интересува

За какво е този Бюджет?

Трябва да влезете в профила си за да гласувате.
Последни обяви
Table 'lovechtoday3.fusion_announcements' doesn't exist

No announcement has been added yet.

Последни статии
Ще можем ли да полетим
Литературата на днешните тийнейджъри. Полезно явление или поредната мания
Кога ловчалии ще бъдат в центъра на вниманието на политическите партии?
Сега ли е времето за създаване на ГОС в Ловеч ?
Сърбия – по-различният свят. Държавата, която не чака наготово! 2
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
Facebook
Table './lovechtoday3/fusion_photos' is marked as crashed and should be repaired
\n\n"; if (iADMIN) { $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."flood_control WHERE flood_timestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."thread_notify WHERE notify_datestamp < '".(time()-1209600)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."vcode WHERE vcode_datestamp < '".(time()-360)."'"); $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."new_users WHERE user_datestamp < '".(time()-86400)."'"); } mysql_close(); ob_end_flush(); ?>